Hot Dog Deluxe

Ücretsiz yemek oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17,61 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Pilcom d.o.o.
Bu harika fast foodu bol malzemeyle, taze atıştırmalar ve ferahlatıcı içecekler ile servis edin. Bunları ye ve oyuncaklar ile oyna.

Hayallerinizdeki Hot Dog'ı yapabilirsiniz. Bol malzemelerden seçin , pişrin, ekmeğinizin arasına ekleyin. Sosislerin yanına, bol bol yeşillik, baharat eklemeyi unutmayın. Sonunda, nefis yemeğinizi yerken oynamak için bazı oyuncaklar ve şekerlemeler de ekleyebilirsiniz.

Sırasıyla:

- Hot Dog Maker Deluxe, bu harika pişirme oyununda hayallerinizdeki hot dog'ı yapmak için büyük miktarda malzeme seçeneği bulunmaktadır.

- Beğendiğiniz sosisi seçin, pişirin ve en sevdiğiniz sandviç ekmeğine yerleştirin.

- Hot Dog'ınızı yeşillikler ile dekore edin, soslar ve baharatlar ekleyin ve sonra bir içecek, çıtır cips ve patates kızartması ile servis edin.

- En sonunda, nefis yemeğinizi yerken oynamak için bazı oyuncaklar ve şekerlemeler de ekleyebilirsiniz.

Bu harika fast foodu bol malzemeyle, taze atıştırmalar ve ferahlatıcı içecekler ile servis edin. Bunları ye ve oyuncaklar ile oyna veya meydan okuyucu kule yapma ufak oyunu ile başa çıkın.

Hayal etiğiniz yemeği kendiniz hazırlayın. Bütün tarifleri sırasıyla anlattık size. Haydi işe koyulma zamanı. Bol malzemeli sandviçini hazırlayabilirsin.

Bol malzemeli Hot Dog yaparken hem eğlenecek hem de çok şey öğreneceksin. Çıtır cips ve patates kızartması ile ikram edebilirsiniz.

 

Hot Dog Deluxe indir